مطالعات بورس راهنماي معاملات شما در بازار بورس اوراق بهادار تهران

اطلاعیه فروشگاه

گزارشات و استراتژي هاي قرار گرفته بر روي اين سايت نتيجه شبيه سازي و تحليل هاي آماري مي باشند و از دقت بالايي برخوردار هستند. اميدواريم محصولات اين فروشگاه ياري رسان شما سرمايه گذار محترم در بازار بورس اوراق بهادار تهران بوده و كمك شاياني به توسعه فرهنگ سرمايه گذاري در كشور عزيزمان ايران نمايد.

استراتژي بلندمدت خطوط حمايت و مقاومت خيزاب براي 12-03-1398

استراتژي بلندمدت خطوط حمايت و مقاومت خيزاب براي 12-03-1398

استرتژي معاملاتي چيست؟ استراتژي معاملاتي روشي از خريد و فروش اوراق بهادار بر مبناي يك سري قواعد از پيش تعيين شده مي باشد. اين محصول معرف يك استراتژي معاملاتي مي باشد كه بر مبناي خطوط حمايت و مقاومت عمل مي كند. خطوط حمايت و مقاومت خيزاب با استفاده از شبيه سازي آماري محاسبه گرديده اند و داراي دقت بالايي مي باشند.

خط حمايت يا مقاومت چيست؟ خط حمايت سطحي از قيمت است كه در آن انتظار مي رود روند نزولي قيمت بدليل افزايش تقاضا متوقف شود و روند قيمت صعودي گردد. بطور متضاد، خط مقاومت سطحي از قيمت است كه در آن عرضه سهام افزايش مي يابد و احتمال دارد كه روند صعودي قيمت سهم متوقف شده و يا نزولي گردد.

قواعد استراتژي معاملاتي با استفاده از خطوط حمايت و مقاومت خيزاب كدامند؟

نقاط حمايت و مقاومت خيزاب كه از طريق شبيه سازي آماري مشخص مي گردند، سطوح قيمتي بالقوه ارزشمند خريد و فروش سهام را نشان مي دهند. بدينگونه كه وقتي قيمت سهم به نقاط حمايت مي رسد دو اتفاق ممكن است بيافتد: اول اينكه قيمت به سطح حمايت مي خورد و روند صعودي به خود مي گيرد كه نقطه مناسبي براي خريد است. دوم اينكه قيمت سطح حمايت  را مي شكند و به روند نزولي خود ادامه مي دهد كه در اين صورت بهتر است صبور بود و در خطوط حمايت بعدي اقدام به خريد سهام نمود تا متوسط قيمت سهام خريداري شده كاهش يابد. بطور مشابه وقتي قيمت به خط مقاومت مي رسد ممكن است روند صعودي آن متوقف شده و يا نزولي گردد، لذا در صورتيكه قبلا آن سهم را خريده ايد و در سود هستيد، مي توانيد با فروش سهام در اين نقطه سود خود را محقق سازيد.

***توجه *** توجه***
  • خطوط حمايت و مقاومت خيزاب با استفاده از شبيه سازي آماري محاسبه ميگردند. لذا علي رغم دقت بالاي اين خطوط، احتمال شكسته شدن آنها و ضرر و زيان احتمالي وجود دارد. لذا ريسك زيانهاي احتمالي بر عهده خريدار و استفاده كننده از اين محصول مي باشد و شركت فن آوران پيشرو خيزاب كارمانيا و مديريت اين فروشگاه هيچ گونه مسئوليتي بر عهده نمي گيرد.
  • افراد ريسك پذير مي توانند از روش مارتينگل براي خريد در خطوط حمايت بعدي استفاده كنند. به اينصورت كه هر بار خط حمايت شكسته شد، در خطوط حمايت پايين تر حجم معاملات خود را بيشتر كنند و دو برابر مبلغ قبل خريد كنند. بدينگونه مي توان با قبول ريسك بيشتر به بازده بالاتري دست يافت.
  • اين استراتژي معاملاتي مناسب براي سرمايه گذاري بلند مدت مي باشد و براي دستيابي به بازده انتظاري بايد طي يك تا دو سال سرمايه گذاري كرد.
  • پس از برگزاري مجامع شركتها و تعديل قيمتها، خطوط حمايت و مقاومت خيزاب نيز تعديل مي يابند. لذا جهت اطلاع از آخرين خطوط تعديل شده مي توانيد نسبت به خريد جديدترين گزارش اقدام نماييد.
سخن پاياني:
اميدوارم با همين مقدمه كوتاه ديد بازتري نسبت به خطوط حمايت و مقاومت خيزاب و نحوه استفاده از آنها پيدا كرده باشد. پس از خريد محصول فايل زيپ شده اي دريافت خواهيد كرد كه در بردارنده فايل فهرست نماد سهم هاي آناليز شده (Index.html) و فايل هاي نمودار خطوط حمايت و مقاومت خيزاب براي بيش از 300 سهم مي باشد (بطور مثال فايل html.بترانس نمودار قيمت و خطوط حمايت و مقاومت خيزاب براي نماد بترانس را نشان مي دهد). فايل زيپ شده را با WinRAR مي توانيد باز نماييد. پس از باز شدن فايل گزارشات را مي توانيد از طريق مرورگر دلخواه خود (Firefox يا Chrome) مشاهده نماييد. در فهرست به شركتهايي كه وضعيت آنها نزديك به حمايت/مقاومت يا تماس با حمايت/مقاومت است بيشتر توجه فرماييد، زيرا فرصت هاي معاملاتي خوبي را در اختيار شما قرار مي دهند. پيشنهاد مي گردد بصورت روزانه اين گزارش را تهيه فرماييد تا از آخرين وضعيت تغييرات در خطوط حمايت و مقاومت خيزاب و واكنش قيمت به آنها آگاهي يابيد.
شاد و پر سود باشيد.


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 20,000 تومان
(شامل 80% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 1,000,000 ریال
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Khizab_SR_13980312_2080565_7785.zip3.7 MB

استراتژي بلندمدت خطوط حمايت و مقاومت خيزاب براي 11-03-1398

استراتژي بلندمدت خطوط حمايت و مقاومت خيزاب براي 11-03-1398 استرتژي معاملاتي چيست؟ استراتژي معاملاتي روشي از خريد و فروش اوراق بهادار بر مبناي يك سري قواعد از پيش تعيين شده مي باشد. اين محصول معرف يك استراتژي معاملاتي مي باشد كه بر مبناي خطوط حمايت و مقاومت عمل مي كند. خطوط حمايت و مقاومت خيزاب با استفاده از شبيه سازي آماري محاسبه گرديده اند و داراي دقت بالايي مي باشند. خط حمايت يا مقاومت چيست؟ خط حمايت سطحي از قيمت است كه در آن انتظار مي رود روند نزول ...

توضیحات بیشتر - دانلود 100,000 تومان 20,000 تومان 80% تخفیف

استراتژي بلندمدت خطوط حمايت و مقاومت خيزاب براي 08-03-1398

استراتژي بلندمدت خطوط حمايت و مقاومت خيزاب براي 08-03-1398 استرتژي معاملاتي چيست؟ استراتژي معاملاتي روشي از خريد و فروش اوراق بهادار بر مبناي يك سري قواعد از پيش تعيين شده مي باشد. اين محصول معرف يك استراتژي معاملاتي مي باشد كه بر مبناي خطوط حمايت و مقاومت عمل مي كند. خطوط حمايت و مقاومت خيزاب با استفاده از شبيه سازي آماري محاسبه گرديده اند و داراي دقت بالايي مي باشند. خط حمايت يا مقاومت چيست؟ خط حمايت سطحي از قيمت است كه در آن انتظار مي رود روند نزول ...

توضیحات بیشتر - دانلود 100,000 تومان 20,000 تومان 80% تخفیف

استراتژي بلندمدت خطوط حمايت و مقاومت خيزاب براي 07-03-1398

استراتژي بلندمدت خطوط حمايت و مقاومت خيزاب براي 07-03-1398 استرتژي معاملاتي چيست؟ استراتژي معاملاتي روشي از خريد و فروش اوراق بهادار بر مبناي يك سري قواعد از پيش تعيين شده مي باشد. اين محصول معرف يك استراتژي معاملاتي مي باشد كه بر مبناي خطوط حمايت و مقاومت عمل مي كند. خطوط حمايت و مقاومت خيزاب با استفاده از شبيه سازي آماري محاسبه گرديده اند و داراي دقت بالايي مي باشند. خط حمايت يا مقاومت چيست؟ خط حمايت سطحي از قيمت است كه در آن انتظار مي رود روند نزول ...

توضیحات بیشتر - دانلود 100,000 تومان 20,000 تومان 80% تخفیف

استراتژي بلندمدت خطوط حمايت و مقاومت خيزاب براي 05-03-1398

استراتژي بلندمدت خطوط حمايت و مقاومت خيزاب براي 05-03-1398 استرتژي معاملاتي چيست؟ استراتژي معاملاتي روشي از خريد و فروش اوراق بهادار بر مبناي يك سري قواعد از پيش تعيين شده مي باشد. اين محصول معرف يك استراتژي معاملاتي مي باشد كه بر مبناي خطوط حمايت و مقاومت عمل مي كند. خطوط حمايت و مقاومت خيزاب با استفاده از شبيه سازي آماري محاسبه گرديده اند و داراي دقت بالايي مي باشند. خط حمايت يا مقاومت چيست؟ خط حمايت سطحي از قيمت است كه در آن انتظار مي رود روند نزول ...

توضیحات بیشتر - دانلود 100,000 تومان 20,000 تومان 80% تخفیف

استراتژي بلندمدت خطوط حمايت و مقاومت خيزاب براي 04-03-1398

استراتژي بلندمدت خطوط حمايت و مقاومت خيزاب براي 04-03-1398 استرتژي معاملاتي چيست؟ استراتژي معاملاتي روشي از خريد و فروش اوراق بهادار بر مبناي يك سري قواعد از پيش تعيين شده مي باشد. اين محصول معرف يك استراتژي معاملاتي مي باشد كه بر مبناي خطوط حمايت و مقاومت عمل مي كند. خطوط حمايت و مقاومت خيزاب با استفاده از شبيه سازي آماري محاسبه گرديده اند و داراي دقت بالايي مي باشند. خط حمايت يا مقاومت چيست؟ خط حمايت سطحي از قيمت است كه در آن انتظار مي رود روند نزول ...

توضیحات بیشتر - دانلود 100,000 تومان 20,000 تومان 80% تخفیف

استراتژي بلندمدت خطوط حمايت و مقاومت خيزاب براي 01-03-1398

استراتژي بلندمدت خطوط حمايت و مقاومت خيزاب براي 01-03-1398 استرتژي معاملاتي چيست؟ استراتژي معاملاتي روشي از خريد و فروش اوراق بهادار بر مبناي يك سري قواعد از پيش تعيين شده مي باشد. اين محصول معرف يك استراتژي معاملاتي مي باشد كه بر مبناي خطوط حمايت و مقاومت عمل مي كند. خطوط حمايت و مقاومت خيزاب با استفاده از شبيه سازي آماري محاسبه گرديده اند و داراي دقت بالايي مي باشند. خط حمايت يا مقاومت چيست؟ خط حمايت سطحي از قيمت است كه در آن انتظار مي رود روند نزول ...

توضیحات بیشتر - دانلود 100,000 تومان 20,000 تومان 80% تخفیف